Elektrokola na operativní leasing

Elektrokola pro zaměstnance ZDARMA

Ano, je to tak, pokud jste zaměstnanci, můžete mít elektrokolo k užívání na 2 roky zcela zdarma, stačí přesvědčit vašeho zaměstnavatele, aby vám pořídil elektrokolo na operativní leasing jako benefit nebo tímto způsobem pořídil flotilu elektrokol, které pak dá k dispozici zaměstnancům v rámci sdíleného užívání.

Co vše nabízíme na operativní leasing:

  • elektrokola
  • klasická jízdní kola
  • pracovní kola
  • elektrické skútry
  • příslušenství

Rádi vám pomůžeme přesvědčit vašeho zaměstnavatele, o tom, že je pro něj tato nabídka přínosná, stačí nám dát o vašem zájmu vědět pomocí níže uvedeného formuláře, my vás budeme kontaktovat a domluvíme se na společném postupu. Spojení vašeho zájmu a naše osvědčené argumenty fungují, zkuste to, za to nic nedáte.

Jsme partnerem projektu KoloNaOperák, více se dozvíte v letáku níže, nezapomeňte nás poptat.

Poptejte nás

Společnost Rock Machine v tom má jasno, přidejte se k jejím spokojeným zákazníkům. Máme v nabídce více než 1000 kol všech typů od 40 výrobců. Na projektu spolupracujeme s leaderem na trhu s operativním leasingem elektrokol se společností Kolonaoperák s.r.o.

Co vše nabízíme na operativní leasing


Horská kola

Příslušenství

Silniční kola

Cargo kola

Parkovací boxy

Gravel a cyklokrosová kola

Městská kola

Wolt + KoloNaOperák

Nabízené značky jizdních kol a elektrokol: APACHE, AFGON, BULLS, BUTCHER, BUTCHERS AND BICYCLES, CANNONDALE, CARLA CARGO, CERVÉLO, CONWAY, CRUSSIS, CTM BIKES, DEMA, GHOST, GT, HAIBIKE, KELLYS, KONA, KROSS, KTM, LAPEIRRE, LARRY VS. HARRY, LOOK, MACHINA DE ROCAS, MARIN, NORCO, NS BIKES, OMNIUM, PELLS, PIVOT, RADKUTSCHE, RAYMON, REPETE, RIDLEY, ROCK MACHINE, SCOTT, SPECIALIZED, STORM, SUPERIOR, TREK, URBAN ARROW