Náš tým

Fleeťák Vašek se specializuje na správu vozového parku, pojištění, financování a půjčovnu. Rozvíjí a udržuje vztah se zákazníky a oficiálně zastupuje naší společnost.

Fleeťák Lukáš je kontaktní osobou pro naše fleetové zákazníky a zároveň technická, servisní a zákaznická podpora v rámci používaných aplikací a systémů.

Fleeťačka Jana je certifikovaný učitel autoškoly pro skupinu B, dále administrativní podpora pro naše fleetové zákazníky a pro náš tým. 

David je specialista přes kameru, focení a režii. Dlouhodobě spolupracuje s ČT, vyrábí vlastní pořady, je velký fanda focení. Spolu s Kubou vám vytvoří tu nejlepší prezentaci jakou si můžete přát.

Michal je dlouholetý specialista na vše okolo vozidel, zejména na značku Škoda, kterou zná do posledního šroubku. Michal pro naše zákazníky zajišťuje veškeré auto-servisní úkony, pneuservis včetně uskladnění pneu, dodávku nových i použitých náhradních dílů na vozidla značky Škoda, čištění vozidel suchým ledem.

Správce aplikací Láďa je náš specialista přes veškeré IT systémy, HW, SW, ostatní koncová zařízení, sítě a jejich bezpečnost, IT  support a zejména nasazení a používání podpůrných aplikací, service desků apod. S Láďou se budete cítit v bezpečí a zaručeně vám pomůže vyřešit vše okolo IT.

Vendy umí dělat nejen dobrou kávu, ale i pomůže s veškerými administrativními požadavky. V oblasti autoškoly je pravou rukou Fleťačky Jany.